ISTANBUL HOSTING, ISTANBUL WEB HOSTING, hosting atkhosting.com / huatki.com - Turkiye, Istanbul - HOSTING, HOSTİNG, hosting, WEBHOSTING, limitsiz trafik hosting, limitsiz pop3 hosting, dvdtakas, turkce dvd, dvd takas, ucuz dvd, yeni dvd ler, takas, dvdturkiye, dvd

Kurumsal çözüm ortağınız
Ana Sayfa Unix Hosting Windows Hosting Reseller Hosting Hizmetlerimiz Destek
Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Bu sayfa yalnızca atkhosting.com sitesi üzerindeki işlemlerde izlenecek güvenlik ve gizlilik politikalarını belirtmektedir.

Sitemiz içerisinde sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin hızlanması amacı ile üyelik sistemi mevcuttur.

Üyelik sisteminde kullanıcılardan alınan bilgiler kullanıcıların izni olmadan hiçbir şekilde (yasal zorunluluklar dışında) atkhosting.com dışındaki 3.şahıs veya kişi ya da kurumlara verilmeyecektir.

Kullanıcılarımız üyelik sistemi içerisinde vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler.

Üyelik sistemimiz sayesinde içeriğimizin ve bu içeriğin yönetimi düzenlenmektedir.

Ayrıca güvenlik nedeni ile işlemler sırasında işlem yapılan bilgisayara ve bağlantıya ait kaynaklar (tarayıcı, ip, v.b. bilgiler) kaydedilmektedir.

Kredi kartı işlemleri Garanti Bankası tarafından sağlanan SanalPos sistemi üzerinden, RapidSSL firması tarafından onaylanmış 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak sağlanmaktadır ve bu kart bilgileri kesinlikle kaydedilmemektedir.

Soru ve sorunlarınız için; (0216) 457 98 76 'dan bilgi alabilirsiniz.

 

| Garanti Şartları ve İade Koşulları | Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası | Hizmet Sözleşmesi | Servis Şartları | atkhosting